Chystaný iPhone 7 by mohl mít 4 reproduktory (2× aktualizováno)

Mobilní telefony

Technologie / Mobilní telefony 1005 Zobrazení komentářů

Aktualizováno 23. 5. 2016

Po nedávných únicích renderů, které odhalují nijak zásadně změněný design, tu máme živé fotografie, na kterých je zachycen zadní kryt iPhonu 7. Opět se můžeme přesvědčit, že pokud se jedná o pravé snímky, budou změny vesměs jen kosmetické. Povšimnout si lze nepatrně většího otvoru pro fotoaparát. Nový iPhone má také dle nejnovějších spekulací disponovat čtyřmi reproduktory. Dva výdechy mají být na horní hraně, dva na spodní hraně. I dnešní úniky zadní části potvrzují, že další generace iPhonů přijde o klasický 3,5mm jack konektor.

Apple iPhone 7 Apple iPhone 7

Aktualizace 19. 5. 2016

Čím dál jasněji začíná vypadat vzhled budoucího iPhonu 7. S novými rendery, které mají takřka odpovídat reálné podobě, nyní přichází server gsmarena.com, kterému je poskytl důvěryhodný zdroj. Na první pohled je patrné, že Apple zřejmě neplánuje zásadní designovou změnu. Největší změnou prochází zadní strana, kde mizí plastové předěly antén. Ty Apple vede po bocích telefonu a zadní strana tak vypadá lépe. Na spodní hraně se také objevují dva průduchy a je otázka, zda do druhého Apple umístí další reproduktor nebo pouze mikrofon. Vše také nasvědčuje tomu, že 3,5mm jack konektor bude skutečně na těle nového iPhonu 7 chybět.

Apple iPhone 7 Apple iPhone 7 Apple iPhone 7
Apple iPhone 7

Původní informace ze 14. 3. 2016

Apple iPhone 7

Hned úvodem řekněme, že to není poprvé, co se již o iPhonu 7 spekuluje. Před několika týdny se objevily informace o případné absenci 3,5mm jack konektoru, které byly následovány spekulací o částečné voděodolnosti. Tentokrát se můžeme podívat na údajné náčrty budoucí zadní strany na iPhonu 7. Na té je nezajímavější řešení proužků pro antény. Apple se totiž možná rozhodne je nikoliv minimalizovat, ale pomocí tenké linie je přesunout na boky.

TIP! Apple rozesílá pozvánky na 21. března. Bude představen iPhone 5SE?

Apple iPhone 7 Apple iPhone 7
Apple iPhone 7 – možná podoba zadní strany

Další věcí, která stojí za zmínku, je fotoaparát. Ten je očividně větší než na stávajících modelech, což dává tušit možné přepracování celého fotoaparátu. Spekulovalo se také o nasazení duálního fotoaparátu. Tato vymoženost by se dle posledních informací měla objevit pouze u větší verze s přídomkem Plus.

Zdroje: nowhereelse.fr, 9to5mac.com, gsmarena.com, gsmarena.com

Komentáře