StarDance ...když hvězdy tančí: Pamatujete, kdo vyhrál předchozí ročníky?

Pro ženy

Bulvár / Pro ženy 226 Zobrazení komentářů

StarDance ...když hvězdy tančí: Pamatujete, kdo vyhrál předchozí ročníky?

Pilotní díl úspěšné taneční show byl odvysílán 4. listopadu 2006 na televizní stanici ČT1.& Pořad je vydařenou českou verzí britské soutěže "Strictly Come Dancing" a podobně vydařená je i moderátorská dvojice Tereza Kostková a Marek Eben. Ti& jsou stálými moderátory už od první řady.

Sledujete-li soutěž pravidelně, víte už, jak to chodí. Soutěžní pár se vždy skládá ze známé osobnosti a profesionálního tanečníka. Soutěží už tak prošla celá řada herců, zpěváků i sportovců a každý tuto populární show obohatil po svém.

Každý pár předvádí předem určený druh tance a soupeří s ostatními o body poroty a také "SMS hlasy" diváků. Obdrží-li dvojice nejnižší hodnocení, soutěž opouští.&

Letošní ročník prý přinese nejvíce novinek v dosavadní historii soutěže a vzpomene i výročí vzniku Československé republiky. Jeden z večerů se bude věnovat i "cestě kolem světa", kdy účinkující zatančí na melodie z Turecka, Indie nebo Japonska.&

Jak vidno, máme se opravdu nač těšit. A než začne nové soutěžní klání, pojďme si připomenout jednotlivé vítězné páry všech předchozích kol.

Více v grafice.

Komentáře